O nas

Ponad dekada doświadczenia

Ponad 10-letnie doświadczenie z podmiotami prowadzącymi działalność w różnych branżach pozwoliło nam poznać specyfikę środowiska biznesowego i wypracować mechanizmy kompleksowego wsparcia na każdym etapie działalności.

Nasza wizja

Być niezastąpionym partnerem biznesowym dla naszych Klientów, dostarczając im rzetelne i profesjonalne usługi księgowe.

Nasza misja

Wsparcie w wielu obszarach działalności naszych Klientów, wskazywanie szans i zagrożeń oraz ograniczanie ryzyka podatkowego.

Księgowość Twojej firmy może być w dobrych rękach

Przekonaj się, dlaczego warto nam powierzyć księgowość w Twojej firmie.
Skontaktuj się z nami już dziś!

Nasz zespół

Poznaj naszego założyciela

Jest twarzą naszej firmy. Razem z kilkoma rzetelnymi i doświadczonymi specjalistami tworzy solidny zespół, gotowy sprostać Twoim potrzebom księgowym.

Dariusz Nowak

Księgowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Ukończył wydział Rachunkowości i Finansów na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada certyfikat Ministra Finansów.

Nasi Klienci mówią

Referencje

Nasi klienci najlepiej opisują jakość i podejście do naszej pracy. Przeczytaj, co mówią o naszych usługach i dlaczego wybrali właśnie nas.

Zuzanna Andraszewska

  Pełen profesjonalizm, umiejętność tłumaczenia zawiłych kwestii podatkowych nawet laikom – jednym słowem – usługi Pana Dariusza są nieocenione. Moje wątpliwości i pytania nigdy nie pozostały bez odpowiedzi, do tego bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny.

  Zuzanna Andraszewska

  Katarzyna Now

   Profesjonalna obsługa, dobry kontakt, wszystko na czas. Ogromny plus za wyjaśnienie niektórych zawiłości podatkowych „ludzkim językiem”.

   Katarzyna Now

   Daniel Andraszewski

    Z biurem Meritum współpracuję od 2018 roku i ten okres mogę podsumować w trzech słowach – projesjonalnie, skrupulatnie, merytorycznie. Takiej współpracy życzę każdemu.

    Daniel Andraszewski

    Anna Gratkowska

     Świetny specjalista, który mówi językiem zrozumiałym dla laika. Pomógł mi nie zagubić się w zawiłościach prawnych, gdy zakładałam i prowadziłam firmę. Do tego duży plus za życzliwość. Polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnego księgowego!

     Anna Gratkowska

     Jakub Pogocki

      Pan Darek to profesjonalista. Zawsze pomocny. Zawsze potrafi wyjaśnić skomplikowane tematy, zawsze doradzi i pomoże. Współpracujemy już od ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Polecam

      Jakub Pogocki

      Tomasz Taraszewski

       Od kilku lat współpracuję z Panem Dariuszem i mogę polecić w 100% zarówno w jdg. jak i w Sp. z o.o. Sprawdza się zarówno jako księgowy jak i doradca w sprawach podatkowych.

       Tomasz Taraszewski

       Waldemar Kędziak

        Zdecydowanie mogę polecić współpracę z Meritum Biuro Rachunkowe. Zawsze otrzymuję rzetelną i rzeczową pomoc/doradztwo. Współpraca z Panem Dariuszem to przede wszystkim: profesjonalizm, rzetelność, dobry kontakt i życzliwość.

        Waldemar Kędziak